Aktivity a projektypro váš volný čas
Aktivity a projekty

Bavíme a vzděláváme po celý rok

Kromě pravidelných kurzů rybaření, příměstských táborů, dětského klubu a sportovních lekcí vám po celý prok přinášíme pestrý program, díky kterému svůj volný čas stravíte hravou, zábavnou nebo dobrodružnou formou.

Řeka Vltava nám poskytuje vhodné zázemí i pro pravidelné kurzy paddle-boardingu nebo kurzy přežití, kde děti dobrodružnou formou poznávají rozmanitost přírody. V těchto kurzech si účastníci osvojují dovednosti, které dříve bývaly běžné a na které se v dnešním moderním a digitálním světě často zapomíná — schopnost orientace v přírodě, poznávání stromů, rostlin, hub, zvířat a zvířecích stop, rozdělávání ohně a další.

Naplno využíváme možnosti Hluboké nad Vltavou a jejího okolí. Rádi spolupracujeme i s dalšími subjekty, vážíme si například spolupráce se sportovně-rekreačním střediskem AMU Poněšice, kde nám umožňují realizovat řadu táborů i kurzů.

Jednodenní akce

Vydejte se s námi za dobrodružstvím na paddleboardu, vyražte na poznávací výlet, na lezeckou stěnu, objevujte s námi přírodu, vyzkoušejte si přežití v přírodě, střelbu a další zajimavé aktivity, které pro vás připravujeme po celý rok.

Příměstské tábory

Zažijte s námi nabité léto! Během našich tematických příměstských táborů se snažíme edukovat a spojit příjemné s užitečným. Podnikáme i poznávací výlety a chceme, aby si dětský účastník z každého týdne odnesl nový zážitek i praktickou zkušenost.

Tematické noci

Jedná se o originální program pro děti s přespáním a kreativním a sportovním vyžitím, často s pohádkovou nebo dobrodružnou tematikou. Tematické noci jsou obvykle určeny všem dětem již od tří let, členství v naší Montessori školce není podmínkou.

Andělská Hluboká

Ve spolupráci s městem Hluboká na Vltavou každoročně organizujeme sérii adventních víkendů s názvem „Andělská Hluboká“, který od roku 2017 probíhá v centru města a přináší zajímavý kulturní a hudební program nejen milovníkům předvánoční atmosféry.

Kalendář

Naši partneři

Ministerstvo zemědělství
Ministerstvo školství
Ministerstvo obrany
Jihočeský kraj
České Budějovice
Skupina ČEZ
Hluboká
Hluboká