Děti v pohybusportovní Montessori školka
Děti v pohybu

Montessori školka v Hluboké nad Vltavou

Ke dni 22.9.2022 máme jedno volné místo! Máte zájem? Zavolejte nám na 777 147 740.

Žijeme sportem

Děti se u nás mohou věnovat sportovnímu karate, gymnastice, pohybové přípravě v rámci celonárodního projektu „Děti na startu“, józe a Jumpingu. Máme zde tělocvičnu, která je vybavena bezpečnostní podlahou tatami, profesionálním gymnastickým náčiním a trampolínkami.

 

Rozvíjíme a podporujeme

Školka Montessori podporuje samostatnost. Chceme, aby děti zvládaly překonávat velké výzvy, měly radost z osobního růstu, touhu po vědění, rády objevovaly nové poznatky a učily se po celý život. Sledujeme senzitivní fáze každého dítěte, můžeme mu nabídnout oblast jeho zájmu, vedeme ho k samostatnosti, podporujeme jeho silné stránky. Děti se mohou realizovat i v kreativní činnosti, zpěvu a cizím jazyce. 

Interiér školky je rozdělen na několik zón – kromě tělocvičny máme tyto: zóna pro praktický život s dětskou kuchyňskou linkou, smyslová výchova, poznáváme svět, matematika a český jazyk. Výhodou rozčlenění prostoru je klidný a přemýšlivý pohyb. 

Přijímáme děti od 2 let, kapacita školky je 24 dětí. O naše děti se stará skvělý tým lidí – 4 učitelé, kteří jsou absoloventi montessori kurzů, lektorka na hudbu z Jihočeského divadla, lektorka na jazyk z Jazz-comu a profesionální trenéři z Gymcentra a Fight Clubu České Budějovice.

 

Přidejte se k nám

Letos máme ve skupině sedm předškoláků, kteří v září uvolní místo novým dětem. Ozvěte se nám co nejdříve a zarezervujte si místo na školní rok 2021/2022. Montessori vzdělání je vhodné pro každého. 

 

Děti v pohybu – pobočka u parku

Adresa:U Parku 1610, 373 41 Hluboká nad Vltavou
Provozní doba:
pondělí-pátek 07:00-17:00
Evropský sociální fond

NAVÝŠENÍ KAPACITY DĚTSKÉ SKUPINY DĚTI V POHYBU V HLUBOKÉ NAD VLTAVOU je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je pořízení vybavení do nových prostor Dětské skupiny Děti v pohybu. Díky novému vybavení budou moci být prostory nabídnuty celkem 24 dětem. Realizací projektu dojde ke zvýšení kapacity zařízení péče o děti v předškolním věku v Hluboké nad Vltavou.